GÜÇLÜ EKİBİMİZ İLE SİZLERİ DE BEKLİYORUZ.


Parça tedariklerin de ve teknik servis hizmetlerinde genç, dinamik ekibimiz sizleri beklemekte.

GÜVENLİK SİSTEMLERİMİZ İLE DAHA DA GÜVENDESİNİZ.


Hırsız - Yangın Alarm Sistemleri ve Kamera Güvenlik Sistemlerimiz İle Daha Güvenli Ortamlar Sağlıyoruz.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ İŞ YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETİYORUZ.


Geliştirmiş olduğumuz uygulamalar ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

DONANIM

ZEKİ BİLGİSAYAR Güncel eğitimler ile kendisini yenileyen, arızalar için yeterli yedek parça stoğu ile donatılmış, titizlikle denetlenen müşterilerine güvenilir hizmete sağlayan prensipli bir kuruluştur.

YAZILIM

ZEKİ BİLGİSAYAR üretmiş olduğu yazılımlar ile işlerinizi ve hayatlarınızı kolaylaştırmak için gelişmiş, genç ekibi ile AR-GE ve Geliştirme alanın da hizmet vermektedir

ELEKTRİK - ELEKTRONİK

ZEKİ BİLGİSAYAR zayıf akım alanında gelişmiş ekibi ile güvenlik sistemleri üzerine başarılı referanslara sahip olmakla birlikte, birçok kulvar da kendini kanıtlamayı başarmıştır.

VİDEOLAR

HAKKIMIZDA

Teknolojik hayatı şekillendiren, yenilikçi fikirleri ve idealleriyle, alanında öncül Zeki Bilgisayar, pek çok farklı alanda hizmet veren, bu doğrultuda yalnızca müşterilerinin memnuniyetini değil, aynı zamanda rakiplerinin takdirini de kazanan Küresel bir firma olma adına emin adımlarla ilerliyor.

Güvenlik Otomasyon Sistemleri, Yazılım, Bilgisayar Programcılığı ve daha pek çok alanda, onlarca farklı çalışanıyla, üstün nitelikli hizmet, yüksek marka kalitesi ve alışılmışın dışında teknolojik olanaklarıyla müşterilerine eşi ve benzeri görülmemiş imkanlar sunan Zeki Bilgisayar, firmanın manifestosu konumunda olan ve 'Müşteri menuniyetini' esas alan idari felsefesiyle, alanında öncü olmaya devam ediyor.

Zeki Bilgisayar, keşfederek öğrenen, geçmişe takılıp kalmayan Küresel yenilikleri takip eden ve ülke ekonomisinin kalkınmasına yardımcı olan etkili ekonomik hamleleriyle, Türkiye'de alışılmışın dışında bir hizmet potansiyeli oluşturmaya geliyor.


DONANIM HİZMETLERİ

Hayatımızın merkezinde bir icat ; Bilgisayar
Bilgisayar nedir? Kelimenin köküne indiğimiz zaman basit bir şekilde 'Belge' ve 'Sayar' köklerinden türetildiğini anlıyoruz. Yani en kısa ve öz tabiriyle; bilgiyi ölçme ve saklama aracı.
Medeniyetimize kazanımı kadim bir icat olmamakla birlikte, son bir kaç on yıllık süreçte bilgisayarlar, insanoğlunun potansiyel kültür birikimini o kadar etkilediler ki, bugün dünya üzerinde Bilgisayarların olmadığı tek bir toprak parçası bile yok.
Hatta Bilgisayar kategorisine dahil edebileceğimiz akıllı telefonları da ekleyecek olursak, bu sayı Gezegenimizde yaşayan her insana en az bir adet bilgisayar ürettiğimiz gerçeğini ortaya koyuyor. Peki Bilgisayarları bu kadar önemli kılan ne? Eğer Bilgisayarlar sadece 'Bilgiyi ölçme ve saklama' araçları ise, aynı özellik Ansiklopedilerde de olmasına karşın, neden Bilgisayarlar kadar yaygın değiller? Bu, aslında Bilgisayarın, ifade edildiği gibi 'Bilgi depolama aracı' olmaktan çıkıp, insan gerçekliğinin vazgeçilmez bir parçası olma seviyesine ulaştığını gösteriyor. Milyonlarca insanın hayatın olağan seyrini bir kenara bırakarak, Online oyunlara sıkışması, dijital dünyalarda sohbet grupları oluşturması ve buna benzer pek çok aktivite, Bilgisayarların, bir anlamda gerçeklik algımızı da değiştirdiğini gösteriyor. Pek çok insan, arkadaşlarıyla bir hafta sonu gezintisine çıkmaktansa, sanal çiftliğinde inek sağmayı tercih ediyor. Zeki Bilgisayar, alanında uzman ekip kadrosu, uluslararası referansları ve Türkiye'nin en büyük güvenlik şirketleriyle ortak bir şekilde yürüttüğü çalışmalarıyla, Dijital dünyanızın yüzü olmaya geliyor.


YAZILIM HİZMETLERİ

Bilişim sektöründe yazılım; en yalın haliyle teknik cihazların belirlenmiş komutlarını olağan seyriyle çalıştırmak amacıyla kullanılan bilgisayar dilleridir. Beyaz eşyalardan bilgisayarlara, cep telefonlarından elektrikli ev aletlerine kadar pek çok teknolojik üründe, farklı yazılım türleri mevcuttur. Yazılımlar, temelde ihtiyaç kaynaklıdır. Firmalar oluşturdukları yazılımlar söz konusu olduğunda 'Bu yazılım ile neyi amaçlıyorum' sorusunu referans alırlar.

Ne işe yararlar?
Yazılımlar, çok uzun sürebilecek işlerin, bilgisayarlar tarafından otomasyon aracılığıyla kısa sürede yapılmasına olanak sağlamaktır.

Faydaları nelerdir?
Bağımsız bir otoritenin yapmış olduğu istatistik çalışmaları, yazılım ihtiyacını en doğru şekilde analiz eden ve bu doğrultuda çalışmalar yürüten firmaların, öteki firmalardan 5-15 Kat daha fazla kar etme potansiyeline sahip olduklarını ortaya koymuştur.

Avantajları ;
Hatayı minimize etme ve maksimum verim.
İş akışının ivme kazanması.
Ekonomik ve ticari yönde büyüme.